Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Vica Kerekes je jednou z nejvíce sexy hereček! Tohle je 7 jejích fotek, kde ukázala VŠE!

+ Další 3 fotografie
Tahle holka se svléká v každém filmu, ve kterem se objeví. Prsa ukázala v Nestydovi a sexuální scénu má také ve filmu Krycí jméno Holec.

Herečka Vica Kerekes (36) se toho nebojí! Na rozdíl od některých hereček, které se bojí pomalu odhalit kotník, je Vica přesný opak! Její poprsí diváci důvěrně znají například z filmu Nestyda. Vica Kerekes se svlékla téměř v každém filmu, ve kterém hrála, a je to tak dobře.

Její prsa jsou opravdu výstavní a byla by škoda, kdybychom o ně byli ošizeni. Rusovlasá kráska je navíc bez přítele. Čeští diváci tuhle slovensko-maďarskou herečku znají hlavně z filmů Muži v naději a Nestyda.

V obou snímcích špásovala s hercem Jiřím Macháčkem (47). My jsme vám dnes připravili obnažené fotky této herečky. Doufáme, že Vica bude v odhalování intimních partií pokračovat. Po nepovedeném devítiměsíčním manželství má dnes po boku sexy tatéra Musu, vlastím jménem Lukáše Musila.

Mohlo by vás zajímat

Další články