Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Vezměte si z ní příklad: Američanka zhubla 59 kilo, aby se pomstila příteli, který ji šikanoval!

To byste asi nečekali, že?
Zdroj: youtube.com
+ Další 4 fotografie
Američanka Alvina Rayne byla tak trochu baculka. Trpěla nejen kvůli své váze, ale především kvůli posměškům svého přítele. Ten s ní zacházel jako s onucí a nechutně jí nadával. Jednou to už nevydržela a rozešla se s ním. Když zhubla neuvěřitelných 59 kilo, prosil ji, aby se vrátila zpátky. Pomsta v tomto případě byla velmi sladká.

Alvina se dostala se svou váhou až na šílených 124 kilogramů. Jako by toho ale nebylo málo, její přítel ji za to pěkně šikanoval. Denně musela snášet neuvěřitelné nadávky. Říkal jí, že je jen tlustý kus odpadu a že pokud ho opustí, už si nikdy nikoho nenajde. Možná byl chlapec tak trochu bez sebevědomí sám, že? Snášela to pěkně dlouho. Jednou to ale nevydržela a řekla si dost. Přítele opustila, a navíc se rozhodla začít úplně znovu. Rozhodla se, že půjde s kily dolů.

„Začala jsem držet nízkosacharidovou ketonovou dietu. Jedla jsem 75 procent zdravých tuků, 20 procent proteinu a pět procent sacharidů a rychle jsem zhubla,“ uvedla Alvina pro britský Daily Mail. Kila šla rychle dolů a kondice se zlepšovala. Cesta to byla někdy pěkně trnitá, ale pokaždé, když to chtěla vzdát, vzpomněla si na svého ex a vytrvala. Jednou dokonce potkala jeho matku, která byla z její neuvěřitelné proměny v šoku. Svému synovi o tom samozřejmě poreferovala. Ten Alvinu okamžitě prosil, aby se k němu vrátila zpátky. To už na Alvinu ale bylo pozdě. Druhou šanci mu nedala.

Teď je Alvina šťastně vdaná za muže, který ji miluje. Dokonce díky zdravému životnímu stylu zažehnala nastupující zdravotní problémy a dnes se cítí mnohem vitálněji a užívá si znovunabytého sebevědomí. Chtěla by být inspirací i ostatním lidem, kteří to potřebují.

Související články

Další články