Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Vévodkyně na nože: Harry s Meghan zdrhají od Kate! Je nesnesitelná?

+ Dalších 38 fotografií
Hádka
Mezi vévodkyněmi Kate Middleton (36) a Meghan Markle (37) to zřejmě pěkně skřípe. I to má být důvodem rozepří bratrů Harryho a Williama. Právě Harry s Meghan chtějí opustit domek na pozemku Kensingtonského paláce a žít v sídle Frogmore ve Windsoru. Manželky princů se zkrátka nesnesou.

Princové Harry a William jsou si odmala velice blízcí. Jejich vztah se utužil zejména poté, co jim zemřela matka, lady Diana. V současné době se ale moc nemusí. Důvodem mohou být jejich manželky Meghan Markle (37) a Kate Middleton.

Je zjevné, že Kate a Meghan si nemohou vůbec rozumět. I když je pojí obdobné královské povinnosti a obě rozdávají úsměvy na všechny strany, jejich charaktery jsou značně rozdílné. To potvrdil i blízký přítel rodiny.

Meghan si z přísných pravidel spjatých s její funkcí nic nedělá a i samotná královna je z toho občas na větvi. To, že se Meghan a Harry stěhují do Frogmore má i jiné důvody. Luxusní sídlo má totiž 10 ložnic. Meghan bude mít tak dost místa pro dítko, které se má narodit v dubnu. Informace přinesl Daily Mail.

Mohlo by vás zajímat

Další články