Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Vesmírná kolonizace začala. Mimozemšťané k nám poslali zárodky kosmického života

Zárodky života z vesmíru.
Černobílý obrázek podivné medúzy fascinuje vědce. Ti tvrdí, že se právě díváme na mimozemské spermie, které mají za úkol na naší planetě zasít mimozemský život. Vědci si myslí, že z takového objevu by mohla kápnout i Nobelovka.

Koule, kterou nám přiblížil mikroskop, není ve skutečnosti větší, než je řez lidského vlasu. Podle vědců z Buckinghamské univerzity jde o maličký mikroorganismus, který na planetu Zemi poslali naši vesmírní sousedé.

Kuličku objevil astrobiolog Milton Wainwright a jeho tým, když zkoumali prach ze stratosféry. „Domníváme se, že jsou to vesmírné zárodky nové formy života. Je to jedna z teorií, se kterou pracujeme,“ řekl novinářům Wainwright a dodal, že i když to může pro veřejnost vypadat jako sci-fi přitažená za vlasy, může jít o objev celosvětového významu.

Teorie, že život na naší planetě pochází z vesmírných spermií, které putovaly vesmírem, až zakotvily na Zemi, není vůbec nová. Vědci se domnívají, že život na naši planetu mohl přilétnout na kometě, meteoritu nebo s vesmírným prachem. Jak šílení nyní hledají meteorit, který by v sobě mohl mít živý mimozemský organismus.

Mohlo by vás zajímat

Další články