Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Veškeré lety v ohrožení! Bojovníci Islámského státu dostanou bombu do každého letadla, naznačili Rusové

Toto má na svědomí IS.
Pokud se chystáte někam letět, tak nejste v bezpečí. Zdá se, že radikální bojovníci Islámského státu jsou schopni dostat bombu do každého letadla. Naposledy se jim to povedlo, když propašovali trhavinu do ruského stroje, který explodoval nad Sinajem. V letadle seděli Rusové, kteří se vraceli z egyptské dovolené...

Ruský Airbus A321, který se zřítil do egyptské pouště, nechali vybouchnout teroristé z IS. Na svědomí mají 224 lidí. Jednalo se o rodiny, které se vracely z krásné dovolené v Egyptě. Vyšetřovatelé podle agentury TASS našli stopy výbušnin zahraniční výroby.

Otázkou nyní je, jak se džihádistům podařilo bombu do letadla dostat. Zdá se, že na palubě žádný terorista nebyl. Je možné, že džihádisté se dostali mezi pracovníky letiště a bombu dali do kufru nějakému cestujícímu! Také je možné, že pracovníci letiště byli za tučný obnos podplaceni, aby zamhouřili obě oči a nesledovali, co se se zavazadly děje!

To je ale děsivá myšlenka. Pokud by to bylo takhle jednoduché, tak islamisté mohou korumpovat v podstatě každého letištního technika či pracovníka, který se pohybuje kolem zavazadel.

Rusové nyní zrušili všechny lety nejen na Sinaj, ale do celého Egypta. Strach, že by mohlo jít k zemi další letadlo, je obrovský.

Mohlo by vás zajímat

Další články