Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová se ukázala poprvé na veřejnosti vedle Jaromíra Jágra. Jak to holce od tyče slušelo?

Veronika s Jardou se celý večer usmívali.
+ Dalších 9 fotografií
Hokejový bůh Jarda Jágr sice se svojí láskou Veronikou Kopřivovou chodí už skoro rok, poprvé se ale spolu ukázali oficiálně ve společnosti až teď. Jarda ji totiž vzal na vyhlášení Zlaté hokejky do Grandhotelu Pupp v Karlových Varech. A Verunka z toho byla trochu nervózní.

Po tom, co portál eXtra.cz jako jediný v Česku upozornil na to, že si Veronika Kopřivová vydělávala tancem u tyče v Německu, se jí do společnosti nejspíš nechtělo. Musela se tak postavit tváří v tvář svojí minulosti. Tak si na sobě dala aspoň záležet.

Veronika na slavnostní večer zvolila velmi zvláštní róbu. U černých šatů jí nebyl vidět snad ani kotník, ale živůtek měla poněkud odvážnější. Leckteří pánové by mohli zapojit svoji fantazii. Prsa jí totiž zakrývaly jen květiny a dekolt měla „jakoby“ holý.

Po její minulosti by se dalo spíš čekat, že si obleče něco cudného a decentního, Verunka ale přece chtěla být ta nejkrásnější a vedle hokejového boha zářit. Tak se aspoň celý večer tvářila jako jeptiška a úsměvy rozdávala na všechny strany. Co myslíte, zazářila?

Mohlo by vás zajímat

Další články