Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová omylem přiznala: Prsa jsem ukazovala celý rok!

Kopřivová dělala tanečnici rovný rok.
+ Dalších 29 fotografií
Tak tohle se jí vůbec nepodařilo. Veronika Kopřivová nechtěně opět otevřela svoji kauzu o německém tanci u tyče. Veřejně se přiznala, že se striptérským řemeslem živila rovný rok!

Veronika Kopřivová (25) nejspíše přestává používat selský rozum během přidávání desítek příspěvků na Instagram. Dnes se snažila obhájit před národem, z něhož vzešlo pár ostrých kritiků, a prostřednictvím komentářů jí to pořádně nandali.

„Nedávno mě někdo nařknul, že když jsem si rok vydělávala jako topless tanečnice, tak jsem ku*va a budu celej život zkažená,“ svěřila se svým fanouškům s nevybíravým útokem, a tak přiznala, že se točila u tyče opravdu dlouho a nebylo to nic krátkodobého.

„Plete se, jedině ten člověk je zkaženej. Nemám ráda zkažený lidi a snad jim to ten nahoře odpustí, amen,“ dodala a vzala si tak na paškál onoho útočníka.

Otázkou je, zda skutečně opět chtěla vrtat do své minulosti. Zrovna v jejím případě by totiž bylo lepší ji spíše nechat být a moc se o ní nezmiňovat. Přeci jen čistá jako lesní studánka rozhodně není, a to zajisté o Veronice Kopřivové nevíme všechno a postupně informace budou vyplouvat…

Mohlo by vás zajímat

Další články