„Jsem ve svém oblíbeném obchodě Marshalls, je to spíš takovej hrabák, ale prodávají tady věci za super ceny. Tak třeba tohle! Hádejte za kolik. Jsou dvě, původně čtyřicet, teď za dvacet. Dvacet dolarů je asi 450 korun. Takže tady za 450 dvě koupím a pak vám za 800 jednu prodám,“ říká Diana Kobzanová ve svém videu, které umístila na sociální sítě.

Ukazuje na nich podprsenky značky Calvin Klein. Ty samé prodává i Veronika Kopřivová ve svém obchodě Just by Veronika. Jenomže tam prodává set spodního prádla za více než 1000 korun.

Ale o to prý Kobzanové vůbec nešlo. „Ptáte se, na koho narážím, uklidním vás. Vůbec na nikoho. Ale přemýšlím, že u tý mateřský bych si nějak přivydělala, že by byl pan Frolík rád,“ říká Diana lišácky.

A ukazuje hned další podobný produkt, který je také k nalezení u Veroniky. „Psala mi teď kámoška, ať ukážu, co tady stojí třeba Tommy Hilfiger. Tak tady batůžek, nádhernej, původní cena sto dolarů a tady si ho koupíte za čtyřicet,“ rozpovídala se o cenách v Americe Diana.

Zatímco v zámoří jsou tyto produkty považovány za průměrné značky, u nás jsou považovány za luxusní. A podle toho vypadají i ceny. Třeba podobný batůžek značky Calvin Klein Kopřivová prodává téměř za 4000 korun.