Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová konečně nevypadá jako holka z Teplic: Na party ukázala odvážný dekolt a hříšné nožky!

Veronika vypadá jako dáma!
+ Dalších 43 fotografií
Přítelkyně hokejisty Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová si nemohla ujít velkou Moët party. Dorazila bohužel bez svého pana Dokonalého, ale všechny svým modelem překvapila. Konečně nevypadá jako obyčejná holka z Teplic. Z obyčejné Veroniky se stala pravá dáma, která všechny oslnila.

Veronika Kopřivová si ani letos nenechala ujít karlovarský filmový festival. Tentokrát ale dorazila sama, bez svého přítele Jaromíra Jágra (45). Ve čtvrtek se blondýnka zúčasnila Moët party a všechny oslnila svým vzhledem a výběrem modelu.

Přítelkyně hokejisty Jaromíra Jágra tentokrát zvolila zlatavé šaty, které decentně upozorňovaly na její největší přednosti. Veronika předvedla své hříšně dlouhé nohy a zároveň měla co dělat, aby jí z jejího velmi odvážného modelu nevypadla prsa ven.

Nakonec prsa i klín uhlídala a vše dopadlo dobře. Bývalé soutěžící Miss to neskutečně seklo a konečně vypadala jako pravá hvězda a ne obyčejná kadeřnice z Teplic. Doprovod jí dělal stylista Jakub Poner, z jehož dílny také pocházejí šaty, které měla ten večer modelka na sobě.

Mohlo by vás zajímat

Další články