Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová kašle na Kanadu a vystavuje svoje prsa na Floridě: Jardo, o tohle přicházíš

Veronika má své přednosti!
+ Dalších 15 fotografií
Veronika Kopřivová je bezesporu hezká holka a Jaromír by si ji měl hlídat. Jenomže ten je v Kanadě, zatímco jeho láska se vyhřívá na Floridě. Veronika docela překvapila a ukázala všem svým fanouškům na Instagramu své bujné vnady. A že je na co koukat.

Veronika Kopřivová se do Kanady rozhodně nežene a raději si užívá sluníčka na Floridě. I když v poslední době omezila sociální sítě, tak poslední fotkou potěšila své fanoušky a především pány.

Ukázala totiž své tělíčko v plavkách a nutno říct, že přítelkyně Jaromíra Jágra (45) má co nabídnout. Před nějakou dobou lidé zkritizovali Veroniku, že je kost a kůže a měla by přibrat. Ona se brání tím, že nedrží žádné diety, ale pravidelně cvičí a zdravě se stravuje.

Veronika je sice hubeňoučká, ale vypadá opravdu perfektně a prsa má skvostná. Tentokrát je nacpala do plavek, ve kterých krásně vynikly. Jarda může maximálně slintat u obrazovky, protože je v Kanadě a Veronika je pěkně daleko.

Možná chce Verča svého milého trochu vyprovokovat a ukázat mu, o co momentálně přichází.

Mohlo by vás zajímat

Další články