Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová jako nespoutaná mrška! Odhalila své ženské zbraně v plné kráse

Verunka se nezdá!
+ Dalších 17 fotografií
Z modelky Veroniky Kopřivové (26) se s postupem času stává celkem divoká nezávislá kočička. I když její partner Jaromír Jágr řeší kariéru a momentálně hraje za Kladno, Veronika má své vlastní povinnosti. Užívá si sluníčka v Mexiku, kde nafotila žhavé snímky.

I když se dlouhou dobu spekulovalo o vztahu hokejové legendy Jaromíra Jágra (45) a jeho přítelkyně Veroniky Kopřivové, podle jejích slov je vztah v naprostém pořádku a nic se nezměnilo. Veronika se dokonce ochotně přemístila ze slunné Floridy do chladné Kanady.

V zimě ji to ale zřejmě moc nebaví, a tak se rozhodla neletět ani po boku své lásky do České republiky a užívá si ve slunném Mexiku, kam jela jak jinak než pracovně. Veronika tam nafotila snímky, které nejednoho muže nadzvednou ze židle.

Dokonce se rozhodla být malinko víc odvážná a ukázat i to, co by měl vidět pouze její partner Jaromír Jágr. Veronika se nikdy takto odvážně nefotila a ani neukazovala na sociálních sítích, ale zřejmě se v ní probudila prachem zavátá dračice a Veru nemá problém se vyfotit bez podprsenky a ukázat sexy dekolt.

Mohlo by vás zajímat

Další články