Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová a její dojemný vzkaz pro „UBOŽÁČKY“ v Čechách! Skousne tohle Jarda Jágr?!

Nová rodinka?
+ Dalších 80 fotografií
Veronika Kopřivová se s Jardou podívala na Jamajku! Bude z toho rozšířená rodinka?

Stále zamilovaná Veronika Kopřivová se vrátila z romantické (ale krátké) dovolené se svým ztělesněným pánembohem Jaromírem Jágrem (45). Tento páreček byl spolu na Jamajce, což je z Floridy prakticky jen přelet nad Kubou a jste tam. Veronika si na svých sítích trošičku zoufala, jak to rychle uteklo a jak málo vyhrazeného času měla s Jardou. Teď je už zpět v Jágrově apartmá na Floridě, kde údajně maká jako mezek… chudinka maličká.

“Rychlo ‚dovolená‘ skončila a já jsem zpět v režimu. Upřímně jsem ani nezaregistrovala, že jsem byla na Jamajce. Je mi líto počasí, které v Čechách máte, hnus takhle v dubnu! Přeji Vám příjemný pracovní den,” vzkázala Kopřivová do Čech.

To, jak reagovali fanoušci na větu, že vlastně dovolenou ani nezaregistrovala, protože v ní na Floridě takřka každodenně žije, se nedozvíme. Tento vzkaz raději Veronika napsala na své InstaStories a tam se jí dopíšete leda do directu. Nicméně to “pracující” lid určitě moc potěšilo tady v těch Čechách, jak sama píše.

Co se ale musí Veronice nechat, je fakt, že tahle holka opravdu na své postavičce maká a své břicho má už pěkně vyrýsované! Takřka dokonale. Možná jí k tomu trochu dopomáhá Jarda se svými hokejovými výzvami. Kdo ví. Ale na těhotenský buben to zatím nevypadá, takže asi doma pobude jen ta chlupatá opička…

Mohlo by vás zajímat

Další články