Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Věříte na duchy? Film Winchester ukáže, že byste měli

+ Další 3 fotografie
„Věřím jenom tomu, co můžu vidět a studovat,“ říká jedna z postav nového hororu Winchester: Sídlo démonů. Jak sám název napovídá, tahle filmová postava začne na duchy a démony věřit poměrně záhy. Film totiž vznikl podle legendy skutečného domu Winchesterů, který stojí v Americe v Kalifornii. Ten bývá označován jako jeden z nejstrašidelnějších domů historie a démony a duchy zemřelých se to v jeho příběhu jen hemží.

Sami duchové zemřelých prý řídili lady Winchester při nákresech, a to je jeden z důvodů, proč celý dům nedává smysl a jeho spleť 160 pokojů a chodeb je strašidelná už jen na pohled. Když byla stavba po téměř 40 letech postavena, lidé přísahali, že slyšeli zvuky stavby i bez dělníků.

Jakoby sami duchové ze záhrobí ve výstavbě pokračovali. Od té doby je dům pověstný nevysvětlitelnými paranormálními jevy. Při jeho prohlídkách slyší lidé podivné zvuky a mnoho jich tvrdí, že zahlédlo i podivné postavy.

Film Winchester: Sídlo démonů zachycuje příběh domu v době, kdy lady Winchester staví dům pro duchy už nějakou dobu a kdy se z pekla mezi živé snaží dostat démoni nebývalé síly. A zároveň démoni, kteří se chtějí lidem za svou smrt krutě pomstít.

Související články

Další články