Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Verešová poprvé promluvila o moderování ve VIPkách, Prima ji nechtěla, ona tvrdí něco jiného!

Verešová poprvé promluvila o moderování ve VIPkách, Prima ji nechtěla, ona tvrdí něco jiného!
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 2 fotografie

Andrea Verešová (34) byla po vyhazovu Mahuleny Bočanové z VIP zpráv jednou z kandidátek, které ji měly nahradit. Už to vypadalo, že se švitořivá Slovenka bude pravidelně objevovat na českých obrazovkách a ejhle, objevily se jiné tváře (o tom, kdo bude ve VIPkách, rozhoduje palmovsko-bertramské duo Jitka s Ivanou) a možná účast slovenské modelky téměř upadla v zapomnění.

Protože ale Verešová dostala roli v seriálu Svatby v Benátkách a zvídaví novináři pátrali, jak to teda s Andreou a VIPkami je, musela Prima vydat nějaké oficiální prohlášení, z jehož obsahu plného jinotajů bystrému čtenáři docvakne, že prostě televize Andreu nechtěla a jako úlitbu jí nabídla účast v seriálu.

V době, kdy už to vypadalo, že mají obě strany jasno, vyšla Verešová s prohlášením, které tak trochu nesedí s tím, co původně tvrdila televize. "Milí kamarádi, určitě jste zvědaví, jak dopadlo moje moderování ve VIP zprávách. Nabídku na moderování ve dvojici jsem odmítla už na jaře. Tento typ formátu mi nevyhovoval. Ohledně nabídky na samostatné moderování v českém jazyce jsem si nechala čas na rozmyšlenou a navštěvovala jsem hodiny rétoriky," uvedla modelka ve svém prohlášení na Facebooku

Buď jak buď, Andrea o nic nepřišla, televize si spolupráci s ní pochvaluje, takže je dost pravděpodobné, že obě strany ještě v budoucnu budou spolupracovat.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy