Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VELKÝ VÝZKUM: S těmito slavnými kráskami a krasavci touží mít lidé nejčastěji SEX. Koho by chtěl mít každý v POSTELI?

Koho byste chtěli mít ze slavných krásek v posteli vy?
Zdroj: Pinterest/Instagram
+ Dalších 13 fotografií
Některé celebrity jsou opravdu sexy, a tak většina mužů a žen přemýšlí o sexu s nimi. Portál Sleep Cupid sestavil žebříčky nejvíc sexy celebrit, které by chtěl mít každý v posteli. Kdo je nejpřitažlivější a chtěl by ho mít každý v posteli?

Pro každého je sexy člověk někdo úplně jiný. Někdo je na blondýny, jiný na brunetky, někteří zase mají rádi zrzky. Světlo světa ale spatřil žebříček nejpřitažlivějších celebrit, které by chtěl mít snad každý v posteli. A samozřejmě se hodně liší žebříček z Ameriky, Velké Británie nebo obecně Evropy. Možná tušíte, kdo se umístil na předních příčkách, ale možná budete také hodně překvapení. Portál Sleep Cupid sestavil žebříček rovnou z padesáti jmen!

Dotazník dostalo zhruba 6 tisíc lidí z celého světa a žebříčky byly rozděleny podle kontinentů. Je jasné, že pohled hodně ovlivňuje to, na jakém kontinentu člověk žije. Takže není žádným překvapením, že v Americe vyhrála Kim Kardashian (36) a hned za ní skončila krásná Scarlett Johansson, kterou by chtěly mít v posteli i některé ženy. Na třetím místě skončila neodolatelná Mila Kunis. V první sedmičce se umístila také Beyoncé a Kaley Cuoco. Z mužů jasně vítězí George Clooney, hned v závěsu se umístil Johnny Depp (53) a na třetím místě je Denzel Washington. Krasavec Leonardo DiCaprio skončil až na pátém místě.

V Británii je zase pro mnoho lidí nejpřitažlivější vévodkyně z Cambridge, tedy Kate Middleton a hned po ní Emma Watson (26), která dokáže být mnohem víc sexy než jako Hermiona v Harrym Potterovi, a na třetím místě se umístila Kelly Brook. Z mužů jasně vítězí kdo jiný než krasavec princ Harry, o kterého by se nejraději popraly všechny nezadané třicátnice. Hned za ním se umístil David Beckham a třetí je Orlando Bloom.

V celé Evropě zvítězila Olga Kurylenko, na druhém místě je Timea Babinyecz a třetí Elsa Hosk. Z mužů je pak nepřitažlivější Michiel Huisman, Andres Velencoso a Cristiano Ronaldo. Některá jména vám možná ani nic neříkají. Koho byste chtěli mít v posteli vy?

Související články

Další články