Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Velký sladký bonbon: Romka chtěla mít nezapomenutelné šaty, ale směje se jí celý svět. Neuhádnete, kolik ten děs stál!

Je to jeden obrovský kýč.
+ Další 3 fotografie
Tomu se říká ale megakýč. Jenže zámožná Romka si myslí opak. Její svatební šaty jí přišly nejen originální, ale i nádherné, což si nemyslí zbytek světa. Všichni se jí smějou. Ale Britka Rebekah Markham (39) se cítila jako panenka Barbie. Je pravda, že za takový nadýchaný bonbon by se nejznámější panenka nestyděla.

Snem každé nevěsty je to, aby byla odlišná od jiných vdávajících se žen, a to se Rebece vážně povedlo, jenže v tom špatném slova smyslu. Ale vlastně celá její svatba s Kevinem Smithem (42) byla jedna velká přeslazená komedie. Už na samý obřad přijela o hodinu později růžovou Hummer limuzínou.

Její družičky vypadaly jak přerostlé a nadýchané sladkosti, asi aby v tom nevěsta nebyla sama a nebyla za ten obří dort jediná. Jenže největší gól je to, kolik ty šaty stály! Sama Rebekah si je navrhla sama, nechala si je pošít kamínky Swarovski a přišly na neuvěřitelných 207 000! Většina žen by je totiž nechtěla ani zadarmo.

Po obřadu se hosté přesunuli do společenského domu v Birminghamu, Tam teprve začala ta pravá zábava, kde nechyběl ani další kýč – Mickey Mouse, růžové ozdoby, trpaslíci. Prostě aby se celá ta komedie završila ve velkém. A to se jim povedlo.

Přitom by si člověk řekl, že v jejím věku už bude mít trochu rozumu, nevdávala se poprvé, ani novomanžel v tom není žádný nováček. Rebekah má s předchozím partnerem 18letého syna a dvě dcery ve věku 15 a 10 let a Kevin je otcem dvou dívek ve věku 14 a 12 let.

Mohlo by vás zajímat

Další články