Snem každé nevěsty je to, aby byla odlišná od jiných vdávajících se žen, a to se Rebece vážně povedlo, jenže v tom špatném slova smyslu. Ale vlastně celá její svatba s Kevinem Smithem (42) byla jedna velká přeslazená komedie. Už na samý obřad přijela o hodinu později růžovou Hummer limuzínou.

Její družičky vypadaly jak přerostlé a nadýchané sladkosti, asi aby v tom nevěsta nebyla sama a nebyla za ten obří dort jediná. Jenže největší gól je to, kolik ty šaty stály! Sama Rebekah si je navrhla sama, nechala si je pošít kamínky Swarovski a přišly na neuvěřitelných 207 000! Většina žen by je totiž nechtěla ani zadarmo.

Po obřadu se hosté přesunuli do společenského domu v Birminghamu, Tam teprve začala ta pravá zábava, kde nechyběl ani další kýč – Mickey Mouse, růžové ozdoby, trpaslíci. Prostě aby se celá ta komedie završila ve velkém. A to se jim povedlo.

Přitom by si člověk řekl, že v jejím věku už bude mít trochu rozumu, nevdávala se poprvé, ani novomanžel v tom není žádný nováček. Rebekah má s předchozím partnerem 18letého syna a dvě dcery ve věku 15 a 10 let a Kevin je otcem dvou dívek ve věku 14 a 12 let.