Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Velký sexuální horoskop na rok 2018 pro všechna znamení! Váhají Váhy i v posteli?

Velký sexuální horoskop na rok 2018 pro všechna znamení! Váhají Váhy i v posteli?
Zdroj: profimedia
Na co se v tom novém roce můžou těšit Váhy? Pokračujeme dál v krasojízdě a dnes se podíváme na to, co v posteli čeká a nemine Váhy. Bude pro ně rok 2018 rokem sexuálním, nebo budou sušit? Váhy se rodí 23. 9. až 23. 10. a jde o velmi milá stvoření.

Muž narozený ve znamení Vah je čestný, milý a dobrosrdečný, má klidnou povahu a nechybí mu smysl pro humor ani umělecká tvořivost. Hodně přemýšlí, ale než by filozofoval, raději pozoruje své okolí. Jako milenec je věrným, spolehlivým a vášnivým partnerem, který bude na ženu po svém boku vždy hodný. Potřebuje však volně dýchat

Žena Váhy je jemná a přívětivá bytost, která v sobě spojuje inteligenci a bystrý postřeh s citlivostí a vnímavostí. Má smysl pro dobro, je přizpůsobivá, tolerantní a má smysl pro humor. V posteli je milá, něžná a chápající. Svého partnera se snaží v ničem neomezovat, pozorně mu naslouchá a chce, aby byl šťastný

Pojďme se tedy podívat, koho si v roce 2018 do kalhotek pustit a koho rozhodně nechat za dveřmi ložnice.

Beran

Pokud jste milovníci tvrdého sexu, bude pro vás Beran tou správnou volbou. Navíc pro vás bude tento rok opravdu vášnivým a jiskřivým a pokud bude ve vašem okolí Beran, rozhodně se mu neubráníte.

Býk

S Býkem to možná kdysi v posteli bývalo pořádně žhavé, ovšem rok s osmičkou na konci vašemu spojení moc nefandí, a tak by mohlo v posteli dojít k nějaké trapné situaci.

Blíženci

Větší jiskření jste ještě nezažili. S Blížencem si opravdu užijete sex svých snů. A tak zavřete oči a nechte se vést. Blíženec se toho rád ujme.

Rak

Ideálnějšího partnera v tomto roce nemůžete najít. Nepůjde sice o nic trvalého, a tak nepočítejte s žádnou velkou love story, ovšem v posteli to budete rozpalovat skvěle.

Lev

Lev je pro vás moc silnou osobností a ve věcech romantiky šlape jako slon v porcelánu. Žádný sexuální náznak, který mu dáte, nebude opětován tak, jak si budete představovat, a tak od lva ruce pryč.

Panna

Tak s tímto znamením by to mohlo být fajn. Oba jste napojeni na stejnou sexuální vlnu, a tak se budete perfektně doplňovat a navzájem si můžete splnit ta nejtajnější přání.

Váhy

Těžko byste hledali lepšího milence než Váhy. Naprosto skvěle si vyhovujete a lepší orgasmus vám rozhodně nikdo neudělá.

Štír

Tak vy dva jste jak magnet! Přitažlivost mezi vámi je neskutečná. Pokud cítíte nablízku Štíra, nedokážete se vůbec soustředit, a pokud je Štír například váš šéf, bude to hodně sexy.

Střelec

Tak tohle neeeee. Střelec je pro vás v tomto roce naprostá nuda. Neumí ve vás vzbudit sebemenší myšlenku na sex.

Kozoroh

Tohle by nemuselo dobře dopadnout. I když se vám s Kozorohem skvěle povídá, bude lepší, když zůstanete kamarády. V tomto případě si nekažte vztah sexem.

Vodnář

To bude hodně probdělých nocí. Vodnář vás dokáže naladit na tu správnou vlnu a vy se v okamžiku proměníte v sexy dračici.

Ryby

Ryby jsou trochu sázka na jistotu. Sex s nimi nenadchne ani neurazí. Pokud tedy potřebujete rychle ukojit svou potřebu, můžou se vám k tomu Ryby skvěle hodit. Nedá vám ani moc práce je sbalit.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy