Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Velký rozhovor s rapperkou SharkaSs! Jak využívá svoji sexualitu? A jaké jsou její plány?

Zdroj: archiv Sharkass
+ Další 4 fotografie
Jak to má mladá rapperka se vztahy? Čerpá i ze svojí sexuality? A co chystá letos v létě? Tak nejen na to nám odpověděla svérázná SharkaSs.

Její písně slyšely miliony lidí, Šárka Geroldová alias SharkaSs (22) jako by se pro samotný rap narodila. Sama si píše texty, sama si vymýšlí videoklipy a její raketový start, který začal v soutěži Česko Slovensko má talent, jakoby neznal výšin. Nyní jí vyšla nová deska Protiklady, do kterého dala prý vše. Fanouškovskou základnu má tahle holka opravdu velkou, a tak jsme ji pro Vás exkluzivně vyzpovídali

Šárko, proč si vlastně říkáš SharkaSs?

“Je to moje přezdívka přes 7 let, co dělám hudbu, říkali mi tak v rodině. Přemýšlela jsem i o jiných přezdívkách, ale nakonec jsem si stejně nechala tuhle, už mě tak moji fanoušci znají a patří ke mně.”

Plánuješ letos vystoupení i na festivalech?

“Určitě ano, ale tohle léto pojedu za oceán doladit angličtinu, ráda cestuju a poznávám nová místa, takže asi až někdy potom. Chtěla bych tam složit nějaké nové texty a beaty a pak třeba zkusit ty festivaly.”

Máš momentálně nějaký vztah?

“Vztah mám, napsala jsem o něm pár písniček na albu, je to takový česko-americký vztah plný zvratů, hádek a usmiřování. Někdy to fakt není lehký. Ale musím říct, že jsem tím vztahem dospěla a že mě to posunulo.”

Věnuješ se pořád rap battle? Chtěla bys někoho konkrétního sejmout?

“Rapovým battlům se už nevěnuju, protože ta doba rapových battlů u nás nejspíš skončila. Lidi často vyhledávají internetové rappery a už pomalu asi ani nejsou zvyklí vidět někoho rapovat naživo.

Momentálně mi nikdo nepřijde pro mě tak zajímavej, abych se do něj musela slovně trefit, takže ne. Ale poslední dobou má pár rapperů potřebu pomocí nějakých narážek trefovat se do mě, tak jsem nejspíš pro ně zajímavá já.”

S kým bys chtěla do budoucna spolupracovat?

“Asi s někým ze zahraničí, u nás určitě talentovaní umělci jsou, ale svět je tak velkej, že by mi přišla škoda držet se pořád na stejném místě.”

Čerpáš ze sexuální energie? Třeba jako nějaký hollywoodský hvězdy? Píšeš písně třeba i po sexu?

“Určitě čerpám, protože si myslím, že zpěv má se sexualitou dost společného, že zpěv pramení dost z druhé - sexuální - čakry a díky ní pak máme možnost tvořit. Je teda potřeba, aby fungovala správně. Až pak ten zpěv může být plný vášně, dechů a je prostě hustej a lidi to bere. K němu se pak vážou i ty pohyby na stagi, a to podle mě neoklameš, lidi poznaj, jak to máš. Asi tam fakt nejde jen o nějakou techniku zpěvu a texty, ve zpěvu je toho prostě mnohem víc - celá ta osobnost.

Texty píšu vždycky, když cítím, že bych je měla psát, pak je jedno, jestli to je před sexem, po sexu, uprostřed sexu a nebo prostě někde při cestě domů,” dodala s úsměvem Sharkass

Související články

Další články