Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

VELKÝ NÁVOD JAK ZAMASKOVAT NEVĚRU! 10 základních rad je tady!

Pšššššt! O tom se přeci nemluví!
Zdroj: profimedia.cz
Nevěra? Ano, všichni víme, o čem je řeč! Nevěra je tématem poněkud kontroverzním, pro některé je to věc zcela neodpustitelná a nemyslitelná, pro jiné jejich denní chleba. Co člověk, to názor. Nikoho nesoudíme, ale pokud něco děláte, měla byste to dělat pořádně, máme pro vás deset tipů, jak zamaskovat nevěru.

1. Nenechat se načapat

Nikdo neříká, že se máte plížit ve stínech nebo jezdit v obrněném autě s černými skly, nebo se maskovat za Lady Gaga (30), ale asi nebude úplně od věci si dát sraz někde, kde nemáte žádné známé. Zajít si do oblíbené kavárny můžete s kámoškou, ne s milencem, kterého chcete utajit.

2. Sprcha po akci je základ

Nebuďte amatéři, proboha! Pokud dorazíte domů a budete cítit pižmem nebo parfémem někoho jiného, váš zrazený protějšek určitě nebude rád. Navíc kvůli takové školácké chybě budete za úplného idiota a to je trochu pod vaši důstojnost.

3. Netvařte se provinile

Pokud jste takové ňoumy, že máte výčitky svědomí, i když zaplatíte pozdě účet za telefon, nevěru raději neprovozujte. Obzvlášť, pokud je na vás každá lež poznat a váš protějšek ve vás umí číst jako v otevřené knize. Žádná extra muchlovačka nestojí za žaludeční vředy způsobené stresem z provinilosti.

4. Zaměřte se na jednorázovky

Když ujedete náhodně se záhadným neznámým, je to úplně jiný příběh, než pokud si s ním ujíždíte každý pátek místo aerobiku a on už tak trochu není neznámý. Jednak vás to začne štvát, protože budete mít na krku prakticky o zátěž navíc, a jednak by to mohlo začít štvát jeho. Přijde totiž den, kdy už nebude chtít být pátečním aerobikem, ale denní posilovnou, a to nechcete. Jednorázovky jsou proto mnohem výhodnější.

5. Žádné stopy v telefonu

Základní pravidlo je si nevypisovat roztomilosti. Od toho máte přítele nebo babičku. Omezte svou virtuální konverzaci na data a časy a ty nejlépe hned mažte. Pokud vám zabliká zpráva od milence v přítomnosti partnera, nepanikařte, udělejte to, co byste udělala normálně. Podívejte se na telefon a odpovězte. Není nic trapnějšího, než když se v takové situaci začnete potit a zpanikaříte. Trocha chladnokrevnosti je naprosto nezbytná.

6. Diskrétnost

Chápeme, že máte chuť utíkat za svou nejlepší kámoškou a brečet jí na rameni, že jste úplná kráva, nebo jí naopak pikantně popsat, jak jste si své dobrodružství užila, ale nedělejte to! Nebuďte kráva! Uvědomte si, do jaké pozice stavíte svou kamarádku, a navíc čím méně lidí o vašich záletech ví, tím lépe. Nechceme přeci nikomu ubližovat. To samé byste měla žádat od svého milence. Vysvětlete mu, že by si své skóre měl nechat pro sebe.

7. Dodržování základních pravidel

Snad vám nemusíme vysvětlovat, že věci jako kousání, škrábání a škrcení jsou tak trochu pasé. Nemůžete chodit s modřinami, které vám nezpůsobil váš partner, protože ten si označkování svého teritoria určitě všimne.

8. Kondom

S milencem vždy používejte kondom, a to bez debat. Není nic trapnějšího než vysvětlovat partnerovi, kde jste vzala chlamydie. Nebude vám věřit, že jste si někde omylem dosedla na prkénko veřejného záchodu a ony na vás hupsly. Navíc ho solidně naštvete, pokud je chytí také.

9. Nikdy nespěte s partnerovým kamarádem

Jasně, možná se někdy stane, že vás to k tomu bude svádět, ale nedělejte to. Oni si to totiž pánové řeknou. Jsou to pusy nevymáchané a hrozné drbny, takže tohle je předem prohraná bitva. Jediný, kdo z toho vyjde jako totální blbka, co zůstane na ocet, budete vy.

10. Nedělejte to

Pokud nejste bezcitná rajda nebo nemáte s partnerem dohodnuto, že jednou do měsíce můžete být bezcitná rajda, tak to nedělejte. Ušetříte si čas, starosti, svědomí a pravděpodobně raněné city jak vaše, tak vašeho partnera.

Související články

Další články