Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Velký hráč s ještě větším srdcem: Tohle gesto Cristiana Ronalda vás zaručeně dojme!

Zdroj: Twitter.com
+ Další 3 fotografie
Portugalský hezounek Cristiano Ronaldo (31) je nejen fenomenálním fotbalistou, ale také skvělým člověkem. Předvádí to pravidelně a tak trochu zavírá ústa všem kritikům, kteří ho mají za arogantního narcise. Další sympatické gesto připravil malému chlapci!

V sobotu se hodně naštval, protože si ho kouč dovolil vystřídat. Moc radosti mu nepřinesl ani souboj Ligy mistrů na hřišti Dortmundu, kde Real ztratil dva body. Jenže Ronaldo je profesionál každým coulem a jen tak něco ho nerozhodí.

Ba naopak. Ač dortmundský Aubameyang vstřelil jednu z branek, tak si s ním Ronaldo vyměnil dres. Ten ho následně věnoval svému synovi, který se netají tím, že právě Real miluje. “Cristiano, udělal jsi mého syna šťastným,” okomentoval fotku svého syna s dresem hvězdného útočníka.

Pierre-Emerick Aubameyang (27) se netají tím, že je velkým fanouškem Realu Madrid, a sám vyhlásil, že pokud někdy opustí Dortumund, tak jedině právě do španělského velkoklubu Tak uvidíme, zda se tito dva nakonec třeba nepotkají v jednom týmu.

Související články

Další články