Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Velký horoskop lásky na květen: Střelci uvažují o svatbě a Ryby dožene vztahová karma

Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
horoskop lásky

Květen, lásky čas... a také čas pořádných otřesů ve vztazích! Někteří potřebují sundat růžové brýle, někteří plánují svatbu a jiným zas dělá problém držet jazyk za zuby. O kom je řeč? A co čeká v lásce v květnu vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Dbejte v květnu na to, abyste si chránili, co máte, a nedovolili nikomu, aby do toho zasáhl. Čeká vás rozhodnutí v mnoha zásadních životních krocích, které pro vás nebude úplně jednoduché. Často se vás bude zmocňovat strach a pochyby. Nedejte jim prostor! V galerii najdete, co dalšího vás v květnu v lásce čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Rybičky, čeká na vás karma z minulých vztahů. Pokud jste někomu ublížili a nedočkal se od vás omluvy nebo naopak někdo ublížil vám, vše se v květnu zhmotní jako jedna obrovská propast. Buďte připraveni, že budete potřebovat veškerou vaši sílu k tomu, abyste to zvládli. V galerii najdete, na co se v květnu můžete naopak těšit.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Občas vás trápí minulé křivdy, a to zejména ty, jež nebyly nikdy odpuštěny. Může jít o nevěru, kterou jste překonali, partnera, kterého jste opustili, nebo naopak úplně nový vztah, který se vlastně vztahem nikdy nestal. Postavte se tomu v květnu čelem a vezměte si z toho ponaučení! V galerii najdete, co dalšího vás v lásce čeká.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

V květnu se budete snažit navázat vztah s někým, kdo vůbec není váš šálek čaje. Bohužel to hned neuvidíte. Budou se u vás střídat dny, kdy budete plni energie a nadšení, s těmi, kdy budete v posteli pod peřinou brečet a nevědět kudy kam. Začátky vztahu jsou vždy nejintenzivnější, sami poznáte, jestli to za něco stojí. V galerii najdete tip na květen.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Čeká vás pořádná romance! A to jak zadané Blížence, tak ty nezadané. U těch zadaných to ale vypadá, že to bude s úplně jiným člověkem. Nevěra vás tak znovu pokouší, Blíženci, a těžko jí budete odolávat. Nezadaní by ale do nového vztahu měli jít po hlavě, tam to bude klapat! Co dalšího vás v lásce čeká, to najdete v galerii.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Tenhle měsíc vám bude dělat sebevědomí velké potíže, proto i v té lásce to bude trochu drhnout. Skoro to vypadá, jako byste měli pocit, že už vás nic dobrého nečeká. Sami víte, že je to jen strach z pocitu, že se někomu oddáte a budete mu důvěřovat. Minulé zkušenosti neurčují ty budoucí. V galerii najdete tip na květen.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nezadaní Lvi nebudou mít v květnu potřebu na svém stavu nic měnit. Naprosto si užívají svou svobodu a vyhovuje jim. Naopak zadaní Lvi budou cítit velkou stabilitu a za svůj vztah budou ještě vděčnější než obvykle. Všem se však bude skutečně dařit a užijí si měsíc plný zážitků a dobrodružství. V galerii najdete, čeho se v lásce vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dejte si pozor na to, jestli věci cítíte opravdu tak, jak jsou. Vypadá to, že v květnu budete mít růžové brýle, přes které uvidíte svůj vztah úplně jiný, než jaký je. Nemusí to však znamenat, že vás zklame! Jen to prozření v první chvíli nebude nic příjemného. V galerii najdete, na co se můžete těšit.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Máte velkou šanci potkat zajímavého člověka, se kterým si užijete skutečnou květnovou romanci. Vzájemně si budete natolik sympatičtí, že vše proběhne velmi rychle – čtěte správně, vše! Oddejte se tomu, bude to vážně stát za to. Co jiného byste jednou vyprávěli vnoučatům? V galerii najdete tip na květen.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Novému seznámení jdete naproti a vyplatí se! Čeká na vás výjimečný člověk, se kterým by krátký románek mohl přerůst v hluboký cit. Hvězdy vám opravdu přejí. Pokud tomu dáte šanci, budete se vznášet v sedmém nebi. A to i ve chvíli, kdyby vám ze začátku tolik neimponoval. Oči otevřené! A další možná úskalí uvidíte v galerii…

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelci, čeká vás nádherný měsíc plný zážitků, dobrodružství a utužování partnerského vztahu. Podporujte ho, hýčkejte a přemýšlejte o dalších životních krocích. Muži ve znamení Střelce by dokonce mohli začít uvažovat o svatbě, ženy naopak o dětech. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kozorohy čeká obláček štěstí, pokud udrží své emoce na uzdě. Často totiž svého partnera za něco sekýrujete. Samozřejmě že si toho všiml, i když vy si myslíte, že ne. A taky ho to přestává bavit. Pokud si tohle odpustíte, čeká vás romantika pod rozkvetlými stromy nejen na prvního máje! V galerii najdete, čeho se v lásce vyvarovat.

Související články

Další články