Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Velký comeback Džambulky v Ostravě se opět nevyvedl! Co zase ta holka provedla?

V květnu se možná dočkáme pěveckého návratu Ivety.
Zdroj: profimedia.cz

Iveta Bartošová (47) už zažila tisíce comebacků, kdy slibovala, že tentokrát to OPRAVDU vyjde, a když si lidé nakoupili lístky na koncert, tak Iveta prohlásila, že ze zdravotních důvodů (hihi) nic nebude. Ale v případě ostravského koncertu to bylo všechno jinak.

O Ivetě se totiž v poslední době toho moc nenapsalo, protože žije spořádaným životem, takže vypadla z všeobecného bulvárního povědomí. A to je kámen úrazu. Protože když se o vás v médiích nemluví víc jak dva týdny, tak na vás všichni zapomenou a můžete to rovnou zabalit.

Toto se stalo i Ivetě, která si naplánovala velký návrat kdesi v kulturáku v Ostravě, ale prostě a jednoduše si nikdo nekoupil lístek (kromě Macury, samozřejmě). Organizátor akce tedy musel celou velkou show odložit na květen a doufá, že si nějakých pár pamětníků koupí lístek a půjde se pokochat hudebním playbackovým uměním. Samozřejmě show zahrnuje rvačku Rychtáře (55) s kýmkoliv.

Pevně věříme, že se v květnu už 1254. comeback Ivety Bartošové povede.

Související články

Další články