Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Velké usmíření po nevěře? Šebrle seká latinu. S manželkou si užívali snídani v Alpách

Zdá se, že vztah Šebrleho s manželkou už je v pořádku.
+ Dalších 21 fotografií
Na začátku srpna se sportovec a moderátor Roman Šebrle (43) příliš neuhlídal a na večírku televize Prima pod vlivem tropického počasí a alkoholu líbal sekretářku Denisu. V tu dobu měla být jeho manželka Eva (41) s dětmi na dovolené v Itálii. Po jejím příjezdu pravděpodobně dostal céres, ale dnes je již všechno zalité sluncem. Alespoň podle jeho instagramového profilu to tak vypadá.

Sportovec a moderátor Roman Šebrle (43) je pohledný muž. Na večírku televize Prima po něm na začátku srpna zatoužila sekretářka Denisa a Šebrle si zkrátka dal říct. Nebo to bylo naopak? Ať tak či tak, něžným dotekům a vášnivým polibkům se ten večer neubránil ani jeden.

Šebrle zřejmě na chvíli zapomněl, že má vlastně manželku, která je s jejich dětmi na dovolené v Itálii, ze které tak spěchal možná na onen večírek. O tom ale můžeme jenom spekulovat. Fešný Šebrle se po úletu kál a vydal následující prohlášení.

„Je teď jen na mně, abych tento alkoholový přešlap, umocněný vedrem, za který jsem se omluvil a omlouvám se, odčinil,“ uvedl. Neuběhl ani celý měsíc od jeho hříchu a už s manželkou snídají v Alpách. Zdá se, že vztah je srdíčkový od shora dolů, ale nikdy nevíte, co se děje za zavřenými dveřmi.

Mohlo by vás zajímat

Další články