Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Velké odhalení Paľa Habery! Tak tuhle ženu měl v posteli ještě před modelkou Peštovou!

Paľo Habera má záhadnou exmanželku, je to jeho velké tajemství.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 26 fotografií
Slovenský zpěvák Paľo Habera je už sedmnáct let šťastný po boku krásné modelky Daniely Peštové. Tuhle story už všichni známe do podrobností. Jenomže jaký byl život zpěváka ještě před Danielou?

Paľo Habera měl ještě jednu velkou lásku svého života, se kterou byl dokonce ženatý. Jeho tenkrát ještě vyvolená byla Naďa Haberová (52). Nebýt Facebooku jejich dospělé dcery Zuzany asi by dodnes v Čechách nikdo o jeho soukromí z minulosti nevěděl. A ani se není čemu divit. Jeho exmanželka už od rozvodu žije natrvalo v USA, v Los Angeles, kde úspěšně pracuje jako manažerka, a na Slovensko přijede na návštěvu maximálně čtyřikrát do roka.

S modelkou Danielou Peštovou má Habera dvě děti a s exmanželkou Naďou jednu dceru, již zmíněnou Zuzanu. Na podzim loňského roku se stala jeho dcera Zuzana podruhé maminkou a na sociální síti se pochlubila snímkem Haberových vnoučat společně s jejich babičkou Naďou. Následně Paľo sdílel i svoji fotku s malou vnučkou Elizabeth.

My jsme pro vás pátrali a dostali jsme se k dalším fotkám bývalé ženy Paľa Habery. Rozhodně nejde zpochybnit, že si Paľo potrpí na krásné ženy. I jeho exmanželka Naďa vypadá po padesátce stále dobře a život v anonymitě jí zřejmě sedí.

Související články

Další články