Velké finále Super Bowl: Jennifer Lopez (50) tančila u tyče a zpívala s dcerou Emme

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Super Bowl
Ozdobou letošního Super Bowlu byly Shakira (43) a hlavně Jennifer Lopez (50), která zazpívala se svou jedenáctiletou dcerou. Největší americký sportovní svátek roku je za námi. V 54. Super Bowl jsme sledovali, jak tým Kansas City Chiefs po padesáti letech získal titul. Zvítězili nad týmem San Francisco 49ers. Pro diváky možná ještě zajímavější než samotný zápas bývá poločasová přestávka.

Super Bowl je jedním z nejvíce sledovaných sportovních utkání roku. Letošní zápas se odehrál na Hard Rock Stadium v Miami na Floridě. Miliony diváků po celém světě zapínaly televizi, aby si nenechaly ujít souboj mezi Kansas City Chiefs a San Francisco 49ers. Velká část diváků zapíná Super Bowl také kvůli poločasové přestávce, kdy na sledující čeká perfektně připravená show.

Přestávka

Řada diváků sleduje Super Bowl, jen aby se podívala na show, která je připravena na poločasovou přestávku. A protože se zápas odehrával v Miami, kde sídlí silná hispánská komunita, hlavními hvězdami večera se staly latinskoamerické zpěvačky Jennifer Lopez a Shakira

Obě zazpívaly své největší hity a pro diváky si připravily opravdu žhavou show. Shakira ukázala, že stále umí být královnou parketu.

Jennifer pozvala na pódium svou dcerku Emme a společně divákům zazpívaly jednu skladbu. Lopez se předvedla v nepřehlédnutelném boa, které z mělo jedné strany americkou vlajku a z druhé vlajku Portorika, odkud pocházejí její rodiče. Lopez si také střihla tanec u tyče, kterým naprosto rozžhavila publikum.

Jako každý rok, ani letos se nezapomnělo na reklamy. V průběhu zápasu byla odvysílána doslova smršť reklam, za které musel někdo zaplatit pořádný balík. Cena za třicetisekundový spot v televizi během přímého přenosu se letos vyšplhala na ohromných 5,6 milionu dolarů.

Super Bowl

Než vypuklo velké finále 54. Super Bowl, předcházelo mu 256 utkání základní části a 10 play off. Jubilejní 100. sezona NFL vyvrcholila v neděli v noci v Miami. Téměř do poslední chvíle vedli San Francisco 49ers nad Kansas City Chiefs, ještě ve čtvrté čtvrtině bylo skóre 10:20.

Hvězdný quarterback Patrick Mahomes (24) ovšem zachránil celou situaci. V posledních patnácti minutách dovedl Chiefs ke třem touchdownům a zvítězili se skórem 31:20.

Podívejte se do fotogalerie, jak probíhal letošní ročník.