Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Velká starost, nebo velká radost? Tito rodiče mají další dítě každých 17 měsíců, teď čekají svoje sedmnácté!

Rodina Radfordova – rodiče a jejich patnáct dětí, šestnácté tehdy
ještě nebylo na světě.
Zdroj: Profimedia.cz

Jestli tohle není supermatka, pak už nevíme, koho tak nazvat. Sue Radford (38) porodila už šestnáct dětí a nyní s manželem chystá do rodiny 17. přírůstek. A navíc zase po sedmnácti měsících!

Své první dítě s manželem, tehdejším přítelem, porodila, když jí bylo 14 let, a oba se rozhodli si dítě nechat a nedávat ho k adopci, protože sami pocházejí z dětského domova. O čtyři roky později se vzali a rychle po svatbě přišlo další dítě.

Jako by to ale byl osud, Sue začala po druhém dítěti rodit v průměru každých sedmnáct měsíců a číslo 17 je asi v této rodině nějakým znamením, protože manželé právě teď čekají svoje sedmnácté dítě.

Doma už jim běhají Chris (24), Sophie (19), Chloe (18), Jack (16), Daniel (14), Luke (12), Millie (12), Katie (10), James (9), Ellie (8), Aimee (7), Josh (5), Max (4), Tilly (3), Oscar (2) a Casper, který má jedenáct měsíců.

Navíc Sue je již babičkou, její dcera Sophie už má vlastní rodinu. Radfordovi žijí v bývalém dětském domově a při cestách po Anglii řeší problém s místem, devět synů a sedm dcer se kolikrát nevejdou ani do mikrobusu, natož ještě s dalším očekávaným potomkem. U něhož se neví, zda to bude syn či dcera.

Související články

Další články