Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA CELÝ TÝDEN: Dočkáme se konečně vymetené oblohy a vysokých teplot?

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA CELÝ TÝDEN: Dočkáme se konečně vymetené oblohy a vysokých teplot?
Zdroj: profimedia.cz
Máme před sebou další týden, a tak asi většinu z nás zajímá, na jaké počasí se můžeme těšit? Dočkáme se už tento týden typického letního počasí, nebo si z kabelky ještě nemáme vyndávat deštníky? Velká předpověď počasí je tu!

Všechny určitě zajímá, na jaké počasí se můžeme v nadcházejícím týdnu těšit. Pojďme se tedy podívat na jednotlivé dny v týdnu. Hned vám bude jasné, jestli si do kabelky přibalit sluneční brýle nebo deštníky

PONDĚLÍ

V noci bude obloha zatažená a dočkat se můžeme i přeháněk. Přes den pak bude obloha zatažená, ojediněle se připravme na přeháňky nebo déšť. Místy nás můžou překvapit i bouřky. Teploty se přes den budou pohybovat od 19 do 23 stupňů, na horách kolem 15 stupňů.

ÚTERÝ

I v úterý bude oblačno až zataženo, místy přeháňky, ojediněle bouřky. Teploty se budou pohybovat stejně jako v pondělí od 19 do 23 °C a na jihovýchodě se můžete těšit až na 26 °C.

STŘEDA

Ve středu se bude obloha protrhávat, a tak bude polojasno, ovšem stále počítejte s přeháňkami a ojedinělými bouřkami. Teploty se budou držet kolem 20 °C až 24 °C. Povane mírný jihozápadní vítr o síle 2 až 5 m/s.

ČTVRTEK

Oblačno až polojasno, místy přeháňky nebo bouřky, ojediněle silné, takže ani tento den si nezapomeňte deštníky. Denní teploty pomalu stoupají a vyšplhají se k 22 až 25 stupňům, na východě až k 29 stupňům. Můžeme se tedy alespoň těšit na teplé počasí.

PÁTEK

I páteční obloha bude oblačná, stále musíme počítat s přeháňkami a ojediněle i s bouřkami, které mohou sílit. Nejvyšší denní teploty 20 až 24 °C, na východě kolem

26 °C. Mírný západní až jihozápadní vítr 2 až 6 m/s, v bouřkách

přechodně zesílí.

VÍKEND

Tak pokud vás zajímají vyhlídky na víkendové počasí, ani tento týden nebudete nadšeni. Obloha bude oblačná, stále nás budou trápit přeháňky a bouřky, které i o víkendu můžou sílit. Denní teploty se zastaví na 21 až 25 °C, na Moravě a ve Slezsku postupně kolem 28 °C.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy