Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Velká oběť vévodkyně Kate: Tohle bude muset udělat na svatbě Harryho a Meghan!

Kate Middleton klobouky nesnáší.
+ Dalších 69 fotografií
Když to jde, vyhýbá se tomu Kate Middleton (36) jako čert kříži. Jenže královský protokol je přísný a na svatbě prince Harryho (33) a Meghan Markle (36) se bude muset vévodkyně z Cambridge obětovat. Ostatně jako všechny další ženy, jež na velkolepou veselku dorazí.

Řeč je o klobouku, který je zkrátka na svatbách britské královské rodiny povinností. Přísná pravidla všichni dodržují, ať se jim to líbí, nebo ne. Nikdo by si nepřál, aby královnu Alžbětu stihl infarkt, na který má náběh vždy, když někdo z rodu kapku ulítne.

Proslýchalo se, že Kate Middleton britskou vladařku dlouhou dobu pobuřovala. Vévodkyně má krásnou postavu a v minulosti jí sem tam vítr nadzvedl sukýnku. Z toho se královna sbírala několik dní.

Kate je proslulá také svým odporem ke kloboukům. Když na to přijde a je to nutnost, vezme si ho. Jinak ale chodí zásadně bez něj. Přemoct se bude muset i v květnu v kapli na hradě Windsor, kde se nejočekávanější svatba letošního roku odehraje.

V ostrovním království se ale spekuluje i o tom, že HarryMeghan budou možná chtít tuhle tradici úplně zazdít. Uvidíme už za tři měsíce.

Mohlo by vás zajímat

Další články