Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Věděli jsme první: Kadlec a Mašlíková se rozešli! Kdo dal komu kopačky?

Mašlíková a Kadlec už spolu nejsou.
Zdroj: archiv

Fotbalový reprezentant Michal Kadlec (29) už si nehraje s balony modelky Hanky Mašlíkové (32), se kterou chodil více než rok, z toho většinu času v utajeném režimu s bezpečnostní prověrkou na „Přísně tajné“.

Rozchod potvrdila redakci sama zaskočená modelka: „Je to pravda, už spolu nejsme. Celou dobu, rok a čtvrt, jsem naše soukromí maximálně chránila a vlastně v tom pokračovala i po rozchodu,“ řekla nám a zatímco my si uspokojeně chystali koláž, hned zjevně volala do redakce Blesk.cz, se kterým má zřejmě techtle, aby je varovala, že jsme o rozchodu informováni. Proto máme s Bleskem.cz podobné citace. Nám ale ještě navíc řekla zásadní pravdu: „Věděla jsem, že se to stejně musí prozradit.“ Nevadí, že jsme trošku za nazdárky, i tak jsme na sebe pyšní, že jsme na to přišli, a konkurenci to přejeme, dobře nám tak, neměli jsme věřit všemi mastmi mazané topmodelce…

Vztah k médiím mimořádně nedůvěřivého Kadlece a modelky, která stále ne a ne najít vhodného prince s odpovídajícím charakterem a zázemím, nebyl jednoduchý. S reprezentační kopačkou žila Mašlíková střídavě v Turecku, kde kope za letos mistrovské Fenerbahçe, a v Praze, kde žili v utajeném bunkru daleko od lidí a blesků fotoaparátů.

Související články

Další články