Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Vědci našli nejkrásnější ženu na světě: Co na tuhle dvaadvacetiletou servírku říkáte?

Florence je krásná, ale ke kariéře jí to nepomohlo.
+ Další 4 fotografie
Jsou názory na krásu nejednotné a každému se líbí něco jiného? Nebo lze krásu změřit a najít ideál, který má naprosto dechberoucí vzhled pro všechny okolo. Vědci si myslí, že druhá možnost je správně, a chtějí to dokázat.

Vyhlásili proto soutěž, kam se mohly přihlásit mladé dívky a ženy. Vědci provedli různá měření a záležet si dali zvlášť na symetrii. Vyhrála tehdy osmnáctiletá Florence Colgate, která ale po čtyřech letech od výzkumu neztratila nic ze svých perfektních rysů a půvabné tváře. Proč vlastně vědce tahle servírka z Anglie nadchla nejvíc?

Nebylo to jenom kvůli jejím modrým očím a plným rtům. Krása totiž není žádná sranda, ale vážná věc. Ideální tvář je prý taková, kde délka mezi zorničkami tvoří necelou polovinu délky od ucha k uchu. Florence to vychází na 44 %.

A co dál by měl mít ideální obličej? Experti se domnívají, že délka mezi očima a rty by měla být třetina délky mezi koncem čela a bradou. Florence má 32,8 %.

Podobně dokonalé míry v obličeji mají třeba herečky Liz Hurley, Jessica Alba nebo zpěvačka Shania Twain.

Florence má navíc symetrický obličej, což jí také pomáhá v dokonalosti. Blonďatá hříva, modré oči a plné rty jsou už jenom třešničkami na dortu. Hned po výhře dostala kontrakt od modelingové agentury a možnost odstěhovat se do Londýna. Jenomže jak to po letech vypadá, Florence nikde neprorazila. Dokonalý obličej asi nestačí.

Sympatická blondýna po výhře vzkázala ženám, že přirozený vzhled je to nejlepší, co pro sebe můžou udělat. Sama prý používá jenom korektor, řasenku a zdravíčka. To se jí to ale radí, když má vědecky potvrzený dokonalý obličej!

Mohlo by vás zajímat

Další články