Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Věčně druhá Jennifer Aniston se snad konečně dočkala: Je tohle těhotenské břicho, nebo už nebude mít nikdy děti?

Jennifer Aniston podporuje svůj nový film a tváří se těhotně.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Když ještě měla Jennifer Aniston (45) šanci na velkou rodinu, byla vdaná za Brada Pitta (50) a byli spolu nejznámějším hollywoodským párem. A zatímco se fešný krasavec chtěl stát otcem, Jennifer dělala kariéru v Přátelích a po nich měla zálusk na velké filmy.

Takže Brad se poohlédnul jinde, a to zrovna když točil s Angelinou Jolie film Pan a paní Smithovi. Zbytek je už známá historie o asi osmi dětech, kdy půlka z nich pochází ze všech koutů planety. A zatímco si Brad s Angelinou žijí ve svém vlastním vesmíru uvnitř vesmíru, jeho ex Jennifer Aniston není ani schopná navázat pevný vztah.

A stát se matkou, což je najednou vše, po čem kdy toužila.

Od Brada vystřídala spousty chlapů, s některými byla rok, s jinými jen pár týdnů, někteří byli slavní hodně, jiní vůbec. Neustále se v cyklech objevovaly spekulace o její graviditě a už jsme kolikrát měli pocit, že u Jennifer je to něco jako falešná březost.

Která konečně začíná vypadat opravdově. Herečka na podpoře svého filmu předvedla ZÁMĚRNĚ obtažené vyboulené břicho, protože o Aniston je známo, že je přísná dietářka a její řecké geny jí nedovolují jíst více, než je na hranici života a smrti, jinak by se pěkně zakulatila a to je to poslední, co tahle perfekcionistka chce.

Máme se tedy těšit na nejvymodlenější porod Hollywoodu? Už nám jí začíná být líto, tak si i kvůli ní přejeme, aby to byla pravda.

Související články

Další články