Paris dorazila na festival po boku herce Chrise Zylky. Se Zylkou randí docela krátce, ale vypadá to na vážnou známost. Jsou jeden druhému docela ozdobou a perfektně se doplňují. Zylka je seriálový herec a slávy si zatím moc neužil. Po boku své o něco slavnější a starší přítelkyně tak jistě rozkvete a dozraje.

Kdo by taky krásné Paris odolal, že? Na té holce je všechno, jak má být. Prsa, vlasy, oči, boky, stehna, zadeček, tučné konto, dědictví hotelového řetězce a vlastní značka. Jak by jí vůbec mohl někdo odolat. Paris si své kvality velmi dobře uvědomuje.

V Hollywoodu si vybudovala pověst tupé krásky, která neumí do pěti počítat, a věčné pařmenky. Přitom tahle holka umí počítat mnohem dál než do pěti. A také si tehdy pěkně spočítala, že čím více se o ní bude psát, tím více bude její hodnota stoupat. Pro kousek slávy, šel bych světa kraj.

No a vyplatilo se, každý na světě ví, kdo je Paris Hilton, dokonce už skoro každý ví, jak vypadají její bradavky. Po posledním festivalovém víkendu už tedy určitě!