Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Věčná bojovnice s váhou Kirstie Alley zase zhubla: Jak se jí podařilo dostat dolů dalších 25 kilo?

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Kirstie Alley (63) je taková americká Naďa Konvalinková (63). V mládí měly obě figuru jako modelky, ale v jednu chvíli si jejich metabolismus řekl dost a přestal pracovat tak, jak má.

Kirstie začala přibírat, navíc i dost jedla, než pochopila, že to, co její tělo dříve v klidu spálilo, teď poctivě ukládá. Stala se z ní kulička, která se sotva valila, až se jednoho dne hvězda 80. let rozhodla, že se pustí do hubnutí.

Herečka ze známé komedie Kdopak to mluví vyzkoušela tuny různých diet, než pochopila, že jí pomůže jen cvičení, úprava jídelníčku, a kila pak šla pěkně dolů Vysněné váhy si ale Alley dlouho neužila.

Loni se dostavil jo-jo efekt, nebo spíš Kirstie začala zas víc jíst a míň se hýbat. A tak následovalo další hubnutí. Během půl roku sundala skoro 25 kilo. "Chtěla bych si tuhle váhu už udržet do konce svého života," řekla Alley Daily Mail na premiéře čtvrté řady seriálu HBO Girls. Kirstie tak konečně pochopila, že pohyb s pravidelnou zdravou a vyváženou stravou je (nejen) v jejím případě na doživotí.

Související články

Další články