Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Večírek zoufalců: Tak zbytečnou akci si nedokážete představit! Čtěte, co se "dělo"!

Nikol Moravcová asi sama uznala, že je to strašná akce. Za ní vykukuje Kateřina Šlégrová, stále plná naděje, že o ni bude zájem.
Zdroj: herminapress.cz

Některé večírky jsou za trest. Jako akce odehrávající se pod názvem Filmpárty, co se konají na Občanské plovárně u Vltavy. Ta poslední, věnovaná filmu Martin a Venuše, byla snad to nejhorší, co se mohlo ve společenském životě českých celebrit odehrát. I herci Marek Taclík (39) a Kristýna Liška Boková (31), hlavní hvězdy filmu, se raději této akci obloukem vyhnuli.

Přišel pouze ten, kdo se zoufale snaží ukázat tam, kde cvakne aspoň jeden fotoaparát. Opravdu, má tohle úroveň, se kterou chtějí být i céčkové hvězdy spojovány? Pro ně zřejmě ano, protože se na party objevila Nikol Moravcová (25), která se sice dobře nastylovala, ale mezi ostatními, očividně i kolemjdoucími a holubí letkou, co se dostali dovnitř, působila jak pěst na oko.

Samozřejmě jí zdárně sekundovala Kateřina Šlégrová (41), která musí uchopit každou příležitost, jak být ve společnosti, kam může přijít i bez pozvání, nebo Robert Rosenberg s jakýmsi doprovodem, u kterého ani nechceme vědět, čím se zabývá.

No a ještě vám redakce eXtra.cz musí vysvětlit pojem "holubí letka". Jedná se o jedince, povětšinou staršího věku, kteří se obratně dostanou na party pro zvané, kde pak celý večer velmi nenápadně ládují jídlo nejen do sebe, ale také do igelitových tašek, a pokud se na ně organizátor slušně obrátí, zda by mohli akci opustit, jsou schopni se pustit i do větších akcí.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články

Nejnovější kauzy