Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ve vzduchu je cítit sádra… Ben Cristovao půjde do drsné bitky se steroidovým Krajčem!

Grznár vyzval Bena na pořádnou bitku.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 9 fotografií
Tak to bude bitka roku! Steroidový král a youtuber Filip Grznár vyzval Bena Cristovaa na zápas. A zpěvák se hozenou rukavici nebál sebrat. Navíc půjde o pořádný balík peněz...

Začalo to celkem nevinně. Grznár přezdívaný steroidový Richard Krajčo se v jednom ze svých videí navezl do Cristovaa a vyzval ho na souboj v takzvaném grapplingu. Ben na to reagoval po svém. "Pravděpodobně bych tento zápas prohrál, a když ne a udělal bych třeba remízu, tak by mě to stálo nějakou ruku nebo nohu, a to mi za to nestojí,“ vysvětlil zpěvák, že v grapplingu soutěžit nebude. Ale vymyslel něco zajímavějšího! "Navrhl bych zápas v brazilském jiu-jitsu,“ vyslal vzkaz Grznárovi s tím, že mu nabízí 50 000 korun za zápas a stejnou částku, pokud steroidy prolezlý kulturista vyhraje.

Grznár zpěvákovu výzvu přijal s úsměvem. „Brzy proběhne zápas mezi mnou a Benem Cristovaem, nebo jak se to píše, v brazilském jiu-jitsu. Připravte se na mega show,“ těšil se.

Není to poprvé, kdy se nějaký youtuber porval. Nedávno psychopat Bejr vyzval na souboj hatera Pstruha, když se oba utkali podle pravidel MMA v kleci.

Související články

Další články