Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Matěj Hádek se díky seriálu Dáma a Král stává novým sexsymbolem! Přeskočil mladšího bratra

+ Další fotografie
Matěje Hádka si pomalu každý všední televizní divák splete s jeho mladším bratrem Kryštofem. Ten vždy dostával větší role a byl více vidět. V poslední době se ale karta obrací a může za to seriál Dáma a Král, kde Matěj hraje. Máme tady nově vzrůstající sex symbol?

Matěj Hádek je herec každým coulem. Má za sebou Státní konzervatoř v Praze, účinkoval v Divadle na Vinohradech, v divadle F. X. Šaldy v Liberci nebo také ve Východočeském divadle v Pardubicích.

V televizi byl však donedávna docela neviděný. Má za sebou sice dost titulů, ale nejvíce si ho pamatujeme z Marhoulova filmu Tobruk, kde si zahrál vojína Zrzka.

Právě zrzavé rysy mu nyní, v jedenačtyřiceti letech, dodávají punc přitažlivosti. V seriálu Dáma a Král hraje vyšetřovatele Prokopa Krále a ženy z něj šílí. Několikadenní strniště a ryšavé vlasy ve spojení s pronikavým pohledem oslabují dámy v kolenou.

Dočkáme se tedy chvíle, kdy se Matěj vymaní ze stínu svého mladšího bratra a konečně dostane také nějakou větší roli? Kdo ví. Co si myslíte vy?

Související články

Další články