Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Vdova po známém architektovi Eliška Kaplicky oblékla na vernisáž sexy šaty. Dokonce ukázala odhalenou prdelku!

Eliška byla na vernisáži opravdu sexy!
+ Další fotografie
V Tančícím domě proběhla ke příležitosti nedožitých osmdesátin známého architekta Jana Kaplického (†71) vernisáž výstavy s názvem JKOK, kde bylo k vidění to nejlepší z jeho celoživotní tvorby. Vdova Eliška Kaplicky Fuchsová (38) přišla ve velmi odvážných šatech a ukázala mnohem víc, než sama chtěla. Odhalila totiž svoji sexy prdelku.

Eliška Kaplicky Fuchsová na vernisáži svého zesnulého manžela jenom zářila. Navíc se ukázala ve velmi sexy šatech, které jí paradoxně navrhoval právě její manžel. Chtěl prý pozvednout její přednosti. A je vidět, že přesně věděl jaké.

Model byl totiž dost odvážný, a tak všichni přítomní mohli vidět nejenom její nohy a stehna, ale i sexy zadeček. A Eliška se má rozhodně čím chlubit. Celulitidu byste u ní hledali marně a na svůj zadeček může být právem hrdá. Je totiž pořádně pevný! Postavu by jí tak mohla závidět kdejaká modelka.

Původně se měla zhostit i moderování celé vernisáže, ale při ranní tiskové konferenci se dojala k slzám natolik, že se raději rozhodla předat večerní moderování vernisáže profesionálce Jitce Asterové. V rámci vernisáže pokřtila charitativní kalendář nadace Kaplicky centre.

Mohlo by vás zajímat

Další články