Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Vdaná učitelka (37) svedla svého žáka (15) na školním výletě. Vyzkoušela si na něm 5 sexuálních praktik!

Učitelka neodolala a svedla svého 15letého žáka. (Ilustrační foto
vpravo.)
Zdroj: profimedia.cz
Pomocná učitelka Jill Meldrum-Jones (37) z anglické školy ve Warwickshiru neudržela na školním výletě svoje choutky na uzdě. Zachtělo se jí kolouška z řad žáků, a tak neváhala a chlapce svedla. Dokonce si na něm vyzkoušela i několik sexuálních praktik!

Další učitelka to nevydržela a sexuálně svedla svého žáka. Obětí Jill Meldrun-Jones byl 15letý chlapec. A vybrala si na to školní výlet, protože tam s dětmi byla i v noci. A na 4 noci plné rozkoše 15letý žák rozhodně nezapomene.

I když to vypadá, že k samotnému pohlavnímu aktu nedošlo, učitelka si na něm vyzkoušela několik sexuálních praktik. Jendou z nich byla felace a další byly zaměřené na manuální uspokojení. Jaká byla třetí a čtvrtá praktika, zatím není jasné. Žák se ale také aktivně zapojil do sexuálních hrátek a učitelku uspokojoval. Žena si to rozhodně pořádně užila. A vůbec jí nevadilo, že má doma manžela a dvě děti ve věku 12 a 7 let.

Když se přišlo na to, co učitelka udělala, změnila si okamžitě vizáž. Svoji blond hřívu si přebarvila na hnědo, aby nepůsobila tak vyzývavě. U soudu se ale ke všemu přiznala. „Doznala jste se k těmto činům, takže budete muset čelit následkům,“ řekla k obviněné ze sexuálních přečinů soudkyně Sylvia de Bertodana. Nyní jí hrozí vězení.

Související články

Další články