Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Začal rok OHNIVÉHO KOHOUTA: Jaký bude a na co se můžete těšit?

Rok kohouta je tady!
Čínský lunární Nový rok je tady. A tentokrát to bude opravdu zajímavé. Včera o půlnoci symbol Kohouta vystřídal dosavadní Opici. Číňané z téhle tradice doslova šílí a to dokonce tak, že se zvedly ceny zlata. A to hlavně z toho důvodu, že právě v tuto významnou chvíli se Číňané obdarovávají zlatými šperky. Příchod nového lunárního roku je v Číně a v celé jihovýchodní Asii velmi významným svátkem. Bujaré oslavy trvají 15 dní. Rok Opice byl plný zvratů a překvapení, zatímco od Kohouta očekávají úplně něco jiného. Co se vlastně bude dít?

1. Ukliďte si před vlastním prahem

Tento rok bude velmi hektický. Ponese se v duchu „úklidu před vlastním prahem“. Kohout je typickým příkladem zvířete, který má rád pořádek, spravedlivost a čistý štít. I když má kohout křídla, tak rozhodně nelétá v oblacích, jak by se mohlo zdát, ale drží se spíše při zemi a obhlíží své smetiště. Nesnažte se v tomto roce mířit přehnaně a nuceně vysoko. Unáhlená rozhodnutí nemusí dopadnout dobře.

2. S financemi obezřetně

Kohout je odjakživa správce a hospodář. Ovšem neznamená to, že okamžitě budete dobrým a pracovitým hospodářem. Dobře si rozvrhněte své finance. Nehrabejte peníze pouze pro sebe, ale snažte se dobře investovat. Investice se netýkají jenom peněz. Buďte opatrní i v oblasti vztahů a přátel. Dobře si promyslete, do koho stojí investovat váš čas a zájem.

3. Kohout přináší optimismus

Zatímco rok Opice se nesl v duchu chaosu, nadměrné energie a starostí, tak rok Kohouta přináší klid a optimismus. Možná, že snadněji prokouknete, kdo na vás hraje levárnu a je pokrytec. Kohout přináší větší klid. Kohout je čestné zvíře a nemá rád přetvářku a křivé jednání. Pokud budete jednat s klidem a rozumem, tak dosáhnete skvělých výsledků.

4. Nedávejte si nesmyslná předsevzetí a budete šťastni

Kohout má rád pořádek na svém smetišti a bývá velmi rozvážný a rozumný. Pokud se budete řídit těmito radami, jak se rozhodovat s chladnou hlavou, budete velmi úspěšní. Nedávejte si nesmyslná předsevzetí, která by vás zbytečně brzdila, a bude se vám opravdu dařit.

5. Neplánujte nic nového, dokončete rozplánované věci

Zbytečně se nepouštějte do nových věcí, projektů nebo vztahů. Spíše si dořešte své rozdělané věci, práci či plány. Uvidíte, že s čistým štítem se vám bude začínat mnohem lépe. Nezanechávejte v novém roce za sebou rozdělanou práci. Ovšem dejte si pozor na bezhlavou důvěřivost.

Související články

Další články