Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Vášniví Štíři brzy slaví narozeniny. Koho mají nejraději v posteli?

Štíři jsou nejvášnivější a nejerotičtější znamení horoskopu. Jak to
mají s ostatními?
Luna vstoupila do znamení Štíra a od 24.10. začínají všichni Štíři slavit své narozeniny. Toto znamení patří mezi nejvášnivější a nejerotičtější znamení zvěrokruhu. Jak ale v posteli vychází s ostatními?

Beran – S Beranem si Štíři rozumí skvěle, obě znamení jsou přitažlivá, aktivní a nebojí se experimentovat. S Beranem to vždycky zajiskří.

Býk – Oproti Štírům chybí Býkům dostatek empatie. I když má Býk dobré srdce, pokud vám v posteli a ve vztahu schází empatie, nakonec to vyšumí.

Blíženci – Blíženci mají na Štíry velký vliv. Blíženec dokáže být romantický milovník a zároveň nepředvídatelný agresor. Je to dáno počtem jeho osobností, které Blíženec střídá častěji než ponožky. Blíženci vášnivého Štíra příliš dlouho nebaví.

Rak – Rak je velmi podezíravé znamení. Rád káže vodu a sám pije víno. V posteli si se Štírem vcelku rozumí, ale oddanost a věrnost od něj čekat nemůže.

Lev – Lev je silné a energické znamení. Štír ho ve své náruči vždy rád přivítá. Pokud to tak uděláte, milí Štíři, nezapomeňte ho pochválit, to mají Lvi stejně nejraději.

Panna – Panny jsou záludné mršky, které se snaží najít to nejlepší. Často tedy zjistí, že soused má trávu o něco zelenější. Sex stejně jako Štíři milují a stejně jako Štíři ho mají méně, než by chtěly.

Váhy – Váhy dokáží Štírům navodit pocit sounáležitosti. Nechají Štíra rozhodnout, jak to bude, a to mu v posteli ani jinde vůbec nevadí. Jen pozor, váhavé Váhy, nezapomeňte Štíra zásobovat i vlastní aktivitou, někdy je čekání na vaše rozhodnutí na úkor vzrušení.

Štíř – Nejvášnivější znamení zvěrokruhu si s jiným Štírem vždy dost užije. Neřeší místo, čas ani povětrnostní podmínky. Dva Štíři si to dokáží užívat i celé hodiny, protože sex berou jako aktivitu, která je nabije. Potkáte-li Štíra bez nálady, je to jasné, je už několik hodin bez sexu.

Střelec – Upřímného Střelce si sexuchytivý Štír velmi cení. Střelec dokáže inspirovat a rád si hraje. A kdo si hraje, ten nezlobí!

Kozoroh – Vytrvalý Kozoroh je chvályhodné znamení. Kozoroh dokáže dobře plánovat, je na něj spolehnutí, dokáže se dobře soustředit. Z pohledu Štíra prostě naprostá nuda.

Vodnář – Empatický Štír Vodnáře příliš nechápe, je to asi proto, že každý Vodnář je velmi specifický. S ním prostě nikdy nevíte, do jaké vody vstoupíte. S většinou Vodnářů si to Štír v posteli užije. Jsou to dobří milenci.

Ryby – Stejně jako Blíženci a Váhy nejsou Ryby vlastně nikdy úplně samy se svým já. Těch já je tam vždy několik. Ryby dokážou být zlé a sobecké, ale i vnímavé a milující. Jejich velkým plusem je věrnost. V posteli však nenadchnou ani Lva, natož pak Štíra.

Mohlo by vás zajímat

Další články