Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Vašek "Noid" Bárta měl divoké ráno: Po Praze běhal s baseballkou za zlodějem, který ohrožoval okolí! Co se přesně stalo?

Václav Noid Bárta
Zdroj: herminapress.cz

Muzikant Vašek "Noid" Bárta (32) má za sebou velmi divoké ráno. Cestou na zkoušku do divadla si totiž všiml utíkajícího zloděje, kterého honil okradený turista: "Viděl jsem, jak se mu pokusil pomoci náhodný okolojdoucí, kterému ten zloděj nastříkal pepřový sprej do obličeje," líčí Noid, který po chvíli utíkajícího floutka spatřil na křižovatce před svým vozem znovu.

Další dění popsal Bárta na svém facebookovém profilu: "...Tak jsem ho vytlačil na chodník, vzal baseballku a utíkal za ním. Bohužel mám dnes žabky a zloděj mi zdrhnul do obrkopce do křoví a utekl mi… Takže ranní rozcvička, fajn ;) Jen jsem koukal, že ještě dneska existují lidé, co se snaží pomoci...

Nechuťáka, který okradl v Praze turistu, se prý nakonec nepodařilo dopadnout nikomu z aktérů, ale až se někdo pokusí okrást vás, doufejte, že pojede okolo Noid, který se nebál zapojit do honičky. Být takových lidí ještě víc, třeba bychom se nemuseli za chmatáky v hlavním městě každý den několikrát před turisty stydět.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy