Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Vašek Noid Bárta je kanec a rozbil láskyplný vztah! Po rozchodu s Gábinou sbalil tuhle rajcovní kočičku! Kdo to je?

+ Dalších 35 fotografií
Zdá se, že prázdné plky o tom, že ho z rozvodových šarvátek bolí srdce a jinou ženskou nechce na dlouho ani vidět, vyznívají trochu na prázdno. Vašek se totiž pochlapil a nabrnkl si novou slečnu. Jenomže slečna je tak trochu zadaná a jejímu partnerovi se její nový románek moc nelíbí. A my se nedivíme, nevěra je totiž hrozná věc!

Co to ten Vašek zase vyvádí? To, že se chce posunout dál a začít nový vztah, nebo se pouze vyblbnout, je samozřejmě v pořádku, ale brousit někomu holku To od Václava tedy není moc hezké. Až příliš rychle zřejmě zapomněl na to, jaké to je, když je vám partnerka nevěrná.

Jeho milovaná Gábina ho podváděla se svým plastickým chirurgem Patrikem Paulusem Snaží si snad zhrzený Noid teď léčit poraněné ego tím, že udělá to samé někomu jinému? Od Vaška jsme tedy čekali víc.

Jeho nová vyvolená je výborná houslistka Andrea Jiskrová, se kterou asi před týdnem navázal spolupráci. Nevěru odhalil přítel Jiskrové Martin Salavec. A ten se tedy pořádně naštval. Začal kolem sebe plivat oheň a neváhá se o svých bolestech rozpovídat i na sociálních sítích. "Tohle je naposledy, co se mi to v životě stalo!" napsal si do statusu jen před několika hodinami.

Ještě před tím si změnil profilový obrázek na černou tmu. V komentářích u fotky se rozjela diskuze, kde neváhal jmenovat samotného Noida. "Ano, jako ten. Ještě mi volal teď v 6 ráno a snažil se mi vysvětlit, že se to stalo při práci, a hlavně abych neřešil média. A kdy jindy se to asi mělo stát? No nic, jsem holt za blbce."

Vašku, Vašku, vlastní bolest léčíš způsobením bolesti ostatním? Tohle je přeci moc i na tebe

Související články

Další články