Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Vaše rty na vás prásknou, jak rychle dosáhnete orgasmu! Věděli jste to?

Vaše rty na vás prásknou, jak rychle dosáhnete orgasmu! Věděli jste to?
Zdroj: profimedia.cz
Věděli jste o tom, že to, jaká jste dračice, se dá poznat podle vašich rtů? Každý, kdo se na vás podívá, se o vás dozví víc, než si myslíte. Nemáte problém dosáhnout orgasmu i pětkrát za noc, nebo k vyvrcholení potřebujete něco opravdu speciálního? To vám teď prozradíme.

Smyslné rty s výrazně vykrojeným srdíčkem

K těmto rtům se řadí tzv. TOP ženy. Jde o ženy, které jsou krásné, sexy, nezkrotné a hlavně náruživé. V posteli rozhodně nejsou žádnými prkny a dokáží muže dovést do sexuálního nebe. Není žádným tajemstvím, že tyto ženy dosahují orgasmu velmi snadno, a to i několikrát za noc.

Smyslné rty s nevýrazně vykrojeným srdíčkem

Tyto ženy se dají přirovnat k typickým sprostým typům žen, na které ovšem chlapi nejvíc letí. Jsou velmi vášnivé a svou láskou k sexu se rozhodně netají, ať už jde o způsob oblékání či celkový náboj. Přestože tyto ženy mívají dlouhodobé vztahy, bývají velmi často nevěrné a bez milenců si svůj život prakticky nedokáží představit.

Souměrné rty s lehce výrazným srdíčkem

Tak to jsou opravdu mazané lasičky. Přestože se tváří jako Panenka Marie a často byste je charakterizovali jako velmi něžné bytosti, opak je pravdou. Jde o velmi náruživé dračice, které tuto vlastnost ovšem bedlivě tají. Přestože sex s touto ženou pro vás bude jistě nezapomenutelný zážitek, orgasmu dosáhne pouze z lásky.

Souměrné rty s minimálním srdíčkem

Přestože se zpravidla jedná o krásné ženy, můžeme říci, že jde především o velké stydlivky. Sex k životu nijak zvlášť nepotřebují a abstinovat vydrží opravdu velmi dlouho. Velkou vadou těchto krasavic je fakt, že dovést je k orgasmu je téměř nemožné. No pánové, tak tady se zapotíte.

Úzké rty s nevýrazným srdíčkem

Tak ani tyto ženy nepatří mezi pornohvězdy. Spíš než na sexu samotném jim záleží na vzájemném porozumění s partnerem a na duševním poutu. Tuto ženu uspokojíte mnohem víc, pokud ji obejmete. Proto není asi žádné překvápko, že orgasmu dosahují opravdu zřídka.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy