Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Vaše 3 oblíbené postavy ze seriálu Škola zlomených srdcí: Jak vypadají a co dělají dnes? Jeden z herců dokonce přišel o oko!

Ne ke všem byl osud milostivý.
+ Další 4 fotografie
Škola zlomených srdcí byla stejně kultovní záležitost jako Béháčko nebo Gilmorky. Hned po škole jsme všichni běželi domů, abychom koukali na tuhle australskou partičku ze střední. Jak se dneska má Anita nebo Drazic?

Ani jeden z herců nijak výrazně neprorazil, ale tenkrát jsme jim záviděli všichni. Bydleli v loftu, zažívali svoje první lásky a hned po škole vyráželi na pláž. V seriálu se časem vystřídalo plno herců, ale jak se mají ti, kteří byli na Škole zlomených srdcí od začátku?

Lara Cox (37) jako Anita Scheppers

Blonďatá kráska měla hodně nápadníků, ale chodila s rebelem Drazicem. Holky na zlobivé kluky prostě letí. A to tak moc, že Lara s hercem Callanem Mulveyem chodila ještě dva roky po natáčení. Nakonec se rozešli a ona zkoušela rozjet kariéru v Americe. Ztvárnila hlavní ženskou roli v akčním filmu Voják 2 a jejím největším úspěchem byla role matky a manželky Rity Cobblin ve filmu The Boy Who'd Never Seen Rain na festivalu Winter Film Awards. Často také hrála v australských reklamách.

Callan Mulvey (40) jako Bogdan Drazic

Sexy idol, který i dneska vypadá dobře. Callan dál pracoval na své herecké kariéře v Austrálii. Tu ale v roce 2004 přerušila tragická nehoda. Herec zůstal skoro hodinu uvězněný v sešrotovaném autě a doktoři ho dávali do kupy několik měsíců. Zlomeniny, spáleniny, krvácení… Callan dokonce přišel o oko a dodnes má jizvy na obličeji. Ale i přes to všechno je to pořád kus! Navíc teď vypadá jako zocelený drsňák, což se mu hodilo pro roli ve filmu 300: Bitva u Thermopyl. Bohužel, dodnes kvůli následkům z nehody trpí. Má těžké migrény, problémy s bránicí a kolenem. Oporou je mu manželka Rachel a syn Charlie.

Rel Hunt (42) jako Ryan Scheppers

Až příliš ochranitelský brácha byl k Anitě vždycky příjemný. Tenhle herec s maďarskými kořeny díru do světa filmu neudělal. Nutno říct, že někdy měl i pěknou smůlu. Třeba když vystřihli všechny jeho scény z filmu Nebezpečné známosti 2. Kromě Školy zlomených srdcí si ještě zahrál ve filmu Rivalové nebo Milá Klaudie. Kdo ví, třeba ještě jeho čas přijde a on nám vytře zrak.

Chytla vás nostalgie po devadesátkách? Na ty nejšílenější účesy z té doby se můžete podívat tady. A pokud si chcete připomenout ty největší fenomény, klikněte sem.

Mohlo by vás zajímat

Další články