Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

VAROVÁNÍ: Nesdílejte na Facebooku tuhle fotku. Brzy vám zablokují účet!

Pokud budete tuhle fotku sdílet na Facebooku, zablokují vám účet!
Zdroj: profimedia.cz/archiv
+ Další fotografie
Pokud nechcete mít zablokovaný účet, v žádném případě nesdílejte na Facebooku tuhle fotku. Ani vtipálci, kteří by to chtěli udělat jen z legrace! Budete toho totiž pak hořce litovat, protože se do svého účtu už nedostanete.Tak takový hoax jsme tady ještě neměli!

Facebook si na obsahu, který sdílíte, dává záležet. Nelíbí se mu nahota, násilí, zvlášť háklivý je na bradavky a intimní partie. A teď má údajně bannovat bannovat i fotografie koček! Samozřejmě si můžete na zeď umístit vašeho domácího mazlíčka. Pokud ale zveřejníte fotku kočky v obleku s kravatou, bude prý zle.

Pro lidi je to jen vtipná fotografie, díky které si můžou dělat legraci ze svého nadřízeného. Ale pro Facebook se jedná o nepřijatelný obsah. „Kamarád mi poslal tuto fotku přes WhatsApp a mně přišla vtipná, tak jsem ji sdílel na Facebooku. Během pár vteřin se mi však účet odhlásil a nemohl jsem se přihlásit ani na mobilu, tabletu ani na počítači. Hlásilo mi to, že můj účet je zablokovaný,“ řekl Varun Krishnan.

Samozřejmě si všichni mysleli, že si z nich utahuje, a nikdo mu to nevěřil. Proč by měl Facebook blokovat účty po tom, co si na něm zveřejníte kočku v obleku? A tak to někteří zkusili z legrace a pak se hodně divili. Facebook jim účet hned zablokoval. Přitom by fotka neměla porušovat regule Facebooku ani jeho striktní politiku.

Jenže když se na fotografii podíváte pozorně, všimnete si nápisu na obleku u pravého ramene. Sice není úplně jasné, co je tam napsáno, ale právě to by mohl Facebook považovat za nevhodné. Když ale nápis grafici smazali a uložili ji znova bez historie, i tak Facebook blokoval účty. Kočka v obleku je prostě na této sociální síti nežádaná. Vzhledem k neuvěřitelnosti celé historky jde ale spíš o hoax. A zkoušet to rozhodně nebudeme!

Související články

Další články