Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Vánoční koledy? Ne, díky! Tento rok jdeme pařit na Fedde Le Granda!

Kašlete na vánoční shon. Pojďte pařit!
Zdroj: Pavel Klapper

Před námi 3. advent a začínající peklo vánočního shonu. Nakoupit dárky, nejlépe dříve nežli 24. prosince na benzinové pumpě, napéct cukroví a poklidit byt. Nezapomenout na kapra, rozeslat vánoční přání a být stále v pohodě. Ne, to je nesmysl! Proč se nervovat a znepříjemňovat si čas vánoční zajetými tradicemi, které nevedou k ničemu jinému než ke stavu zoufalství?

Je na čase to vše změnit! Je na čase si ty pravé Vánoce začít užívat. Nakopněte všem stresovým faktorům zadek a relaxujte, pařte a bavte se. Právě takto prosincové svátky pojal i světový DJ Fedde Le Grand, který přiletí zahrát do Prahy již příští pátek 19. 12. Toto je výzva pro všechny milovníky house music, toto je volání o pomoc – už nechceme poslouchat dokola omílající se koledy, ale pořádný nářez.

Magnetic festival, toť dvě kouzelná slovíčka, která vás zachrání! Zimní edice Magneticu proběhne v hale PVA Expo v Praze a nabídne opět ta nejaktuálnější jména ze současné taneční scény. Po umělcích, jako jsou Avicii, Hardwell, Martin Garrix nebo Afrojack, ulovili pořadatelé pro fanoušky festivalu další hvězdu, již zmiňovaného nizozemského DJ a producenta Fedde Le Granda.

Žádné rolničky, rolničky, kdopak vám dal hlas… ale house extasy night!

Související články

Další články