Evropa 2 pustila do světa asi nejlepší video, které v její autorské dílně vzniklo.

Pod režií všehoschopného Rudy z Ostravy se v něm dějí neuvěřitelné věci. Leoš oslepne, Tomáš Zástěra vaří podle Hrušky s Hruškou, šéfredaktor eXtra Pavel Novotný twerkuje a vše korunuje přítomnost samotného Davida Guetty, pro něhož účinkování v jednom klipu se Zorkou Hejdovou a Ondrou Vodným logicky představuje absolutní vrchol kariéry.

„Je to super kluk a skvělý DJ. Známe se necelý rok. Doufám, že se v létě zase potkáme na Ibize,“ říká moderátor Pavel Cejnar, který rádiu zprostředkoval kontakt. Evropa 2 zvolila pro letošní Vánoce song Thrift Shop, ve kterém se z větší části rapuje, takže světe div se, z moderátorů Evropy 2 se stali rappeři. Z Leoše Mareše pak i tanečník latinskoameric­kých tanců.

Klip vznikal především v prostorách samotného rádia, ale zahrál si i nedaleký úsek magistrály, kde se děly velké věci: „ Jsme zvyklí na hodně, ale tohle bylo opravdu nejextrémnější místo, na kterém jsme kdy natáčeli. Kvůli natáčení se tvořila obrovská kolona. Lidé křičeli, zastavovali, nebo pískali na holky. Takže tohle pro nás byla velká výzva a musíme říct, že jsme rádi, že jsme to celkem bez úhony přežili,“ shodují se rejža Ruda a kameraman Martin „Marty68“ Linhart.

Jsme zvědaví, co E2 tasí příští rok, protože laťka je hodně vysoko!