Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

VÁNOČNÍ HOROSKOP LÁSKY: Střelce čekají svátky plné lásky, Berani se neobejdou bez hádek

Zdroj:
+ Dalších 10 fotografií
VÁNOČNÍ HOROSKOP LÁSKY
Svátky klidu, míru, dobrého jídla a lásky se nezadržitelně blíží. Jaké budou z hlediska milostných vztahů? Někteří zrozenci budou mít svátky plné pozitivních emocí i partnerského porozumění, jiní si nebudou vnitřně zcela jistí. Připravte se na to, co vám hvězdy přinesou. Více se dozvíte v našem VÁNOČNÍM HOROSKOPU LÁSKY!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, abyste si atmosféru Vánoc oživili, menší rozepře k vašim svátkům neodmyslitelně patří. Letos tomu nebude jinak. Ale uvědomíte si, že všechno nemusí být dokonalé, aby to mohlo být skvělé. A jak si užijí Vánoce singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, konečně budete mít čas věnovat se tomu, na co se celý rok těšíte. Na pohodu strávenou společně se svým miláčkem. Společné chvíle si dobře rozvrhnete a vaše noci budou pořádně žhavé. A singles? Budou na tom stejně skvěle? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, na některé věci máte rozdílné názory, ale to vůbec nevadí, i protichůdné názory patří do vztahů. Po vyjasnění toho, na koho padne odpovědnost, si dopřejete neopakovatelnou atmosféru Vánoc. A co plánují singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, přípravy nikdy nepodceňujete. O vaše blízké je vždy skvěle postaráno. Vaše drahá polovička se vám však bude snažit vysvětlit, že ne všechno musí být nachystáno na sto procent. Vydechněte a načerpejte novou energii. A singles? Nadělí vám Ježíšek novou lásku? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, při svých přípravách dokážete vystresovat všechny okolo. Hlavně vaši lásku. Uvědomte si, že Vánoce plné lásky nejsou samozřejmostí. Přistupte k nim více bezstarostně a svou lásku hýčkejte. A jak dopadnou nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, užijete si nádherné vánoční svátky. Ve vztahu si vzájemně vytváříte přesně takové prostředí, které potřebujete. Povede se vám vyhnout stresu a neopakovatelné zážitky si v sobě ponesete ještě dlouho. A jaké Vánoce čekají singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, černé myšlenky a stres vás pohltí natolik, že budete hodně vděčné, že máte svého partnera nablízku. Může se stát cokoliv, ale vy byste některé věci rády změnily k lepšímu. A jaké svátky budou mít nezadané Váhy? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, jen stěží budete u své drahé polovičky hledat porozumění. Vaše láska se rozhodla, že vám vyčte, co se dá. Dusná atmosféra se však uklidní a vy si užijete štědrovečerní večeři se vší parádou. Dokonce vás čeká i přídavek lásky. A singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, baví vás, když můžete rozdávat radost. S vaší láskou si vytvoříte příjemnou atmosféru. Budete jedna duše, jedno tělo. Z této pozitivní energie můžete čerpat velmi dlouho. A jaké Vánoce jsou připraveny pro singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, pocity křivdy k vánočnímu období prostě nepatří. Promluvte si, ale nespravedlnost a krizové období nechte odplavat. V tomto čase rozvíjejte pozitiva svého vztahu a lásku. A na čem se shodnou všichni kolem nezadaných? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, budete pozitivně naladěni. Ovšem záleží, jak dlouho vám to vydrží. Snadno vycítíte disharmonii, a to bude konečná. Váš partner si s vámi umí poradit, ale bude záležet, za jak dlouho se zase naladíte zpět. A jaké svátky prožijí singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, můžete se těšit na sváteční dny plné lásky. Pozitivní energie Vánoc vás nabíjí a víte, že svého partnera milujete a on miluje vás. Navíc vám udělá takovou radost, jakou jste už dlouho nezažily. A jaké Vánoce přinesou hvězdy nezadaným? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články