Tomio Okamura zveřejnil na svém Facebooku video, ve kterém ukazuje, že dokáže zapařit prostě všude. A za zábavou se vydal do Brna. A nuda tam rozhodně nebyla!

Nejdříve navštívil vánoční trhy a večer ho čekala vánoční besídka. Tam se politik pobavil, a dokonce si i zatrsal. Ještě aby ne, když kolem něj byla taková milá blonďatá společnost. Hledá snad náhradu za svoji lásku Moniku Talašovou, se kterou se v květnu rozešel?

Besídka se uskutečnila nejspíš v nějaké sokolovně nebo kulturáku a Tomiovi tam nechybělo vůbec nic. Hlavně že bylo dostatek dobrého jídla a skvělá nálada! A vůbec mu nevadilo, že v kroužku šlape zelí. „Zašel jsem si popovídat s lidmi na adventní trhy v Brně a večer jsem tam navštívil vánoční "besídku“, kde jsem si i hezky zatancoval," napsal na Facebook k videu.

A setkal se vesměs s kladnými komentáři. Sice jeho taneční kroky fanoušci moc neocenili, ale v politice mu mnoho lidí fandí. Tak uvidíme, jak dopadne u voleb! Podívejte se na jeho tanec na jeden z nejoblíbenějších hitů „slušných Čechů.“